logo

Hakkımızda

Ankara’nın popüler termal bölgesi Kızılcahamam çevresinde yer alan Ay-Fi FARM tesisimiz, Kurtboğazı Barajı bölgesinde, ağaçlar ve yeşillik alanları ile çevrili huzur dolu bir ortamda hizmet vermektedir.

13.500 m2 arazinin ortasında 10 Bungalov ve 3 Tiny House konseptli konaklama birimleri ile 28 yataklı bir tesis olarak hizmet vermekte olup, açık yüzme havuzu, tenis-futbol-voleybol-basketbol kortları, badminton, çocuk oyun park ve alanları, fitness aletleri, dart, langırt, masa tenisi gibi aktivitelerin bulunduğu eğlence merkezine sahiptir.

A la Carte restoranımız 08:00 – 22:00 saatleri arası hizmetinizde olup, havuz başında veya Pool Bar’da 12:00 – 19:00 saatleri arasında yiyecek ve içecek hizmetlerinizden faydalanabilirsiniz.

Tesisimize günübirlik havuz ve restoran kullanımı için misafir kabul edilmektedir.

Misafirlerimize özel ücretsiz otopark ve WIFI Internet hizmetleri mevcuttur.

Ay-Fi FARM tesisimizde konakladığınız süre boyunca çiftliğimizde bulunan kümes ve küçükbaş hayvanlarımız ile ailecek keyifli vakitler geçirebilir, dilerseniz bahçemizde organik koşullarda yetiştirdiğimiz sebze ve meyve ürünlerinden toplayarak doğa ile iç içe zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca ev yapımı yöresel gıdaların  bulunduğu köşemizden ürünler temin edebilirsiniz.

Tesis dışında vakit geçirmek ve etrafı keşfetmek isterseniz; Off-Road Safari turları, piknikle birleştirilen doğa yürüyüşleri ve bisiklet turları düzenleyebilir, binicilik ve atlı doğa safarisi aktiviteleri organize ederek tatilinizi renklendirebiliriz.

Düğün, nişan, konaklamalı veya konaklamasız toplantı grupları, şirket yemekleri gibi toplu organizasyonlarda Ay-Fi FARM tesisimizin özel imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı’na 70 km, Ankara’ya 55 km, Abant’a 115 km, İstanbul’a 350 km ve Kızılcahamam termal bölgesine 20 km mesafededir.